بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج 

- زمین چمن استاندارد

- سالن فوتبال استاندارد

- مربیان با تجربه

- دسترسی مناسب محلی

- مربی تخصصی فوتبال ، دروازه بانی ، بدنسازی فوتبال

 بهترین مدرسه فوتبال درعظیمیه کرج

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج

عظیمیه کرج یکی از مناطق شمال شهر کرج می باشد ، که فوتبال آموزان زیادی در این محدوده زندگی می کنند . اکثر ساکنین احساس میکنند که مدرسه فوتبال مناسبی در استان البرز وجود ندارد و بهترین مدرسه فوتبال را در تهران جستجو میکنند . اما در محدوده ی عظیمیه کرج یکی از بهترین مدارس فوتبال وجود دارد که در میدان سپاه در 2 کیلومتری عظیمیه قرار  دارد . در این آکادمی فوتبال بهترین مربیان ایران ، بهترین امکانات و زمین چمن و سالن فوتبال و سالن بدنسازی استان البرز قرار داشته و امکاناتی مجزا از سایر باشگاه های فوتبال در اختیار فوتبال آموزان قرار داده است . تست و تمرین رایگان و هم چنین تستس استعدادیابی رایگان یکی از امکانات این مجموعه می باشد .فوتبال دوستان می توانند در این تست و تمرین نوع تمرین و کلاس تمرینی و آموزش های مربیان بسیرا حرفه ای را مشاهده کنند و در صورتی که مورد قبولشان واقع شود و در صورت رضایت می توانند در این باشگاه فوتبال ثبت نام کنند . به دلیل مراجعه کنندگان بسیرا زیاد ثبت نام محدود می باشد و هر چه زودتر می توانید از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید . 

 بهترین مدرسه فوتبال درعظیمیه کرج

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

قطعا با مراجعه به این صفحه شما به دنیال بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه در کرج هستید  . عظیمیه یکی از مناطق شهر کرج می باشد که در بخش شمالی شهر کرج واقع شده . فوتبال دوستانی در عظیمیه وجود دارند که به دلایل مختلفی نیاز دارند که بهترین مدرسه فوتبال خود را در محدوده ی عظیمیه انتخاب کنند که تمام ویژگیهای خوب در آن باشد . به عنوان مثال یک باشگاه فوتبال در محدوده ی محل زندگی به همراه مربیان خوب و زمین چمن و سالن خوب و همچنین دسترسی به آن به سادگی انجام پذیرد .

انتخاب بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج با تمام امکانات و مربیان برتر ایران و سالن فوتبال و زمین چمن یک کار ساده می باشد زیرا یک مدرسه فوتبال خوب باید خصوصیات مشخصی را داشته باشد که بتوان آن را انتخاب نمود .

 

موارد زیر باعث می شود که شما یک انتخاب صحیح برای انتخاب بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج داشته باشید .

دلایل انتخاب بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج:

-نزدیک بودن مدرسه فوتبال در محدوده عظیمیه

-دسترسی ساده به باشگاه فوتبال

-داشتن مدیریت حرفه ای

-وجود مربیان تخصصی فوتبال و دروازه بانی و بدنسازی فوتبال

-داشتن زمین فوتبال چمن استاندارد

-داشتن سالن فوتبال متعدد

-داشتن سالن مجزای بدنسازی فوتبال

-داشتن تیم

-شرکت در لیگ های مطرح کشور

-داشتن بخش استعدادیابی  

بهترین مدرسه فوتبال درعظیمیه کرج

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

مدرسه فوتبال استعداد های درخشان البرز ( روستوف ) با مربیان برتر کشور و امکانات عالی و مدیریتی توانمند در سطح بین المللی در زمینه آموزش و استعداد یابی فوتبال و دروازه بانی فعالیت دارد

 

چند دلیل برای انتخاب مدرسه فوتبال استعداد های درخشان البرز ( روستوف ) :
نزدیک بودن مدرسه فوتبال به عظیمیه ( فاصله زمان تقریبی 7 دقیقه )
مدیریت توانمند آقای دکتر علیرضا رضایی
مربیان بسیار حرفه ای ( دکتر نیما نکیسا - دروازه بان سابق تیم ملی ایران ، محمد نصرتی ، کاظم برجلو و... )
داشتن زمین های تمرینی بسیار مناسب سالن و چمن
آموزش ها توسط مربیان اصلی آموزش داده می شود و فقط از نام این مربیان استفاده تبلیغاتی نشده
داشتن تیم جهت شرکت در مسابقات
دیده شدن بازیکنان جهت ارتقاء رتبه به باشگاه های مطرح کشور
و...

بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج

چرا آکادمی فوتبال استعداد های درخشان بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج است؟

زمانی یک باشگاه و مدرسه فوتبال را بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج یاد می شود که تمامی استاندارد های روز دنیا را رعایت کند . بنابراین آکادمی فوتبال استعدادهای درخشان یکی از از مدارس می باشد و دلایل آن در بخش زیر شرح داده می شود .

1- داشتن بخش تست و استعدادیابی و تمرین فوتبال رایگان قبل از ثبت نام

2- داشتن بهترین مربیان سطح 1 کشور

3 استفاده از مربیان با تجربه و داشتن سابقه در تیم ملی

4- مدیریت بسیار توانا و حرفه ای و متخصص

5- داشتن سالن مجزای بدنسازی فوتبال

6- داشتن مربی تخصصی مجزای فوتبال و دروازه بانی

7- داشتن مربی تخصصی بدنسازی فوتبال

8- داشتن زمین فوتبال چمن استادندارد 

"اگر به دنبال بهترین مدرسه فوتبال در گلشهر کرج هستید صفحه بهترین مدرسه فوتبال در گلشهر کرج را مشاهده کنید "

9- داشتن سالن ای فوتبال متعدد استاندارد 

10 - داشتن تیم

11- شرکت در لیگ های مختلف برتر و غیره

12- وجود رده های سنی مختلف از نونهالان تا نوجوانان

13- آموزش های متعدد رایگان به غیر از ورزش ( آموزش های تخصصی  ارتقاء و کسب و کار و غیره ( برای آینده ای بهتر برای فوتبال آموزان  توسط مربیان متخصص .

اینها تنها بخشی از خصوصیات بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج بود که ذکر شد . و همین ولایل باعث می شود که باشگاه و مدرسه فوتبال استعدادهای درخشان به عنوان یکی از بهترین مدارس فوتبال در استان البرز و عظیمیه کرج شناخته شود .

بهترین آکادمی فوتبال در عظیمیه کرج

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

تست و استعدایابی رایگان در بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج :

یکی از خصوصیات بهترین مدرسه فوتبال تست و استعدادیابی و 1 جلسه تمرین رایگان می باشد . این استاندارد در بهترین باشگاه های دنیا نیز انجام می شود . بنابراین در آکاد می فوتبال استعدادهای درخشان تست و استعدادیابی و تمرین بصورت رایگان انجام می شود که فوتبال آموزان خود را محک زده و بتوانند مشخص کنند که آیا فوتبال ورزش مناسبی برای آنها است یا خیر . و همچنین با این تمرین و تست می توانند با شیوه ی مربیان این آکادمی آشنا شده و بتوانند اعتماد کنند که واقعا در بهترین آکادمی فوتبال هستند و جای پیشرفت بسیار زیادی را دارند قطعا .

بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج

روش ثبت نام و تست و استعدایابی در بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج : 

تبت نام در 

بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج 

روش حضوری :کرج ، میدان سپاه ، مجموعه ورزشی مخابرات ، استعدادهای درخشان البرز ( آکادمی فوتبال روستوف ایران )

از طریق واتساپ :09905950273

از طریقشماره تماس : 02632736775

از طریق ثبت نام سایت :  ثبت نام در بهترین مدرسه فوتبال

 

مدیریت در

بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج :

آقای دکتر علیرضا رضایی با تجربه بالای خود و با گرداوری بهترین مربیان کشور ، بهترین امکانات ورزشی مانند زمین چمن با کیفیت ، سالن های متعدد فوتبال ، رختکن مناسب ، سالن بدنسازی مناسب ، دسترسی سریع ساکنین عظیمیه کرج و غیره سعی بر تست و استعدادیابی و آموزش تخصصی فوتبال داشته و بهترین ها را برای آموزش مهیا نموده است .

 

مربیان

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج :

باشگاه و مدرسه فوتبال استعدادهای درخشان البرز با گرداوری بهترین و با تجربه ترین مربیان کشور سعی بر بالاتر بردن کیفیت آموزش فوتبال کشور و بالابردن سطح آموزش فوتبال نموده است . مربیان این آکادمی به شرح زیر می باشند : 

1- دکتر غلامرضا جهانی: مدرس فیفا و نفر اول فوتبال ایران

2- دکتر نیما نکیسا  : مربی و دروازه بانی سابق تیم ملی فوتبال ایران

3- محمد نصرتی : مربی و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران

4- مهدی حب درویش : مربی و رکورد دار گینس

5- کاظم برجلو : مربی و ازیکن سابق تیم سایپا

6- مجتبی جباری پور : مربی و بازیکن سابق تیم فوتبال

 

خصوصیات بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج

زمانی یک مدرسه فوتبال را بهترین می نامیم که دارای یک سری خصوصیات باشد و تمامی استاندارد های یک مدرسه فوتبال در آن رعایت شده باشد . در این بخش ما شما را با خصوصیات بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج آشنا خواهیم کرد

- قرارگیری در  محدوده عظیمیه و دسترسی مناسب محلی

داشتن مربیان بسیار با تجربه اولین و مهمترین بخش یک باشگاه فوتبال می باشد .همچنین وجود زمین چمن استاندارد به همراه سالن فوتبال و بدنسازی فوتبال  ، وجود مربیان تخصصی در زمینه های مجزای فوتبال ، دروازه بانی ، بدنسازی فوتبال و  وجود یک مدیریت توانمند که باعث جمع آوری تمام ویژگیهای بالا می باشد . همچنین بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج باید  تست و استعدادیابی و تمرین رایگان برای فوتبال آموزان داشته باشد و همچنین دارای تیم باشد و در لیگ های مختلف برتر وسایر لیگ ها شرکت نماید . بهترین باشگاه فوتبال در عظییه کرج باید حتما آموزش برای رده های سنی مختلف را داشته باشد که فوتبال آموز بتواند با وجود مربیان حرفه ای از سن نونهالی و حداقل تا سن نوجوانی در آن باشگاه اموزشهای لزم را ببیند . 

" اگر به دنیال بهترین آکادمی فوتبال در گوهردشت کرج هستید صفحه بهترین مدرسه فوتبال در گوهردشت کرج را مشاهده کنید . " 

 

تیم فوتبال در 

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج : 

یکی از مهمترین خصوصیات بهترین مدرسه فوتبال داشتن تیم فوتبال در رده های سنی مختلف می باشد . که بازیکنان بتوانند با تکنیک ها و تاکتیک های تیم های حریف آشنا شوند و برا مسابقت آینده آمادگی لازم را داشته باشند . این آکادمی نیز دارای تیم فوتبال در رده ای سنی مختلف بود ه و در مسابقت لیگ های مختلف استانی ، کشوری و لیگ های برتر و ... شرکت می کند .

 

لباس اختصاصی

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج 

از دیگر خصوصیات بهترین مدرسه فوتبال  داشتن لباس اختصاصی تیم می باشد . یک باشگاه فوتبال را با لوگو و لباسش شناخته می شود . باشگاه و مدرسه فوتبال استعدادهای درخشان نیز دارای لباس اختصاصی و لوگو منحصربفرد می باشد .

 

 

 

بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج :

در پایان اگر باشگاه و مدرسه فوتبال استعدادهای درخشان را برای خود یا فرزندانتان انتخاب کرده اید قطعا آینده ای درخشان را برای خود یا فرزندانتان خریده اید . با وجود بهترین مدیریت در کنار بهترین مربیان برتر کشور مانند محمد نصرتی بازیکن سابق تیم ملی ، دکتر نیما نکیسا دروازه بان سابق تیم ملی، دکتر جهانی مدرس فیفا ، کاظم برجلو ، مهدی حب درویش ، مجتبی جباری پور و غیره و همچنین وجود سالن های فوتبال و زمین چمن استاندارد و داشتن تیم و شرکت در لیگ های مختلف در رده های سنی مختلف قطعا پیشرفت شما یا فرزندانتان تضمینی خواهد بود .

 

قطعا با انتخاب آکادمی استعدادهای درخشان البرز متوجه خواهید شد که در بهترین مدرسه فوتبال کرج و استان البرز قرار دارید . ثبت نام و تست و تمرین رایگان بصورت محدود می باشد . هر چه زودتر اقدام کنید تا از امکانات رایگان این مجموعه استفاده کنید . بهترین راه رسیدن به اهداف خود شروع فوتبال از بهترین مدرسه فوتبال می باشد . 

 

 

 کلمات کلیدی :

 بهترین مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج ، بهترین مدرسه فوتبال عظیمیه کرج ، بهترین آکادمی فوتبال در عظیمیه کرج ، بهترین باشگاه فوتبال در عظیمیه کرج ، مدرسه فوتبال در عظیمیه کرج ، آکادمی فوتبال در عظیمیه کرج

local_phone