شنبه 5 خرداد 1403
کالیاری ۲-۲ یووه

کالیاری ۲-۲ یووه: رانیری به مدعیان نمی‌بازد!یوونتوس با نتیجه ۲-۲ مقابل کالیاری متوقف شد. 
در اولین بازی هفته سی و سوم سری A بیانکونری مهمان کالیاری بود. آنها در همان نیمه اول مرتکب دو پنالتی شدند و میزبان به کمک این ضربات ۲-۰ جلو افتاد. در نیمه دوم اما یووه موفق شد هر دو گل را جبران کند تا بازی با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

بازی را کالیاری بهتر آغاز کرد. در دقیقه ۲ آنگولان با حرکتی عالی به دروازه یووه نزدیک شد اما ضربه‌اش با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

لحظاتی بعد هم شومورودوف فرصت باز کردن دروازه یووه را داشت اما شوت هم از بالای دروازه راهی اوت شد.


در دقیقه ۱۵ این مهاجم ازبک در مقابل دروازه یووه با ضربه سر در آستانه گلزنی قرار گرفت اما شزنی با واکنشی عالی توپ را مهار کرد.

شش دقیقه بعد یوونتوس برای اولین بار در این دیدار دروازه حریف را تهدید کرد. جایی که شوت تیموتی وه‌آ را دروازه‌بان نصیب خود کرد.

در دقیقه ۲۹ پس از برخورد توپ به دست گلیسون برمر داور نقطه پنالتی را نشان داد و گائتانو موفق شد با فریب شزنی و زدن ضربه به سمت چپ، کالیاری را پیش بیاندازد.


در دقیقه ۳۶ یک پنالتی دیگر هم به سود کالیاری اعلام شد. این بار روی برخورد شزنی و مهاجم حریف، کالیاری به پنالتی رسید. یری مینا زننده این پنالتی بود و او هم با زدن ضربه به سمت چپ بازی را ۲-۰ کرد.


در ادامه نیمه اول یوونتوس حملاتش را افزایش داد اما موفق به کمتر کردن اختلاف نشد و کالیاری با برتری به رختکن رفت.

در دقیقه ۵۱ شوت خطرناک پراتی در لبه محوطه جریمه، با واکنش عالی شزنی مواجه شد.

در ادامه بازی آرام شد تا اینکه در دقیقه ۶۱ دوشان ولاهوویچ با یک ضربه آزاد زیبا و دیدنی اختلاف را به یک گل رساند.


پس از گل یووه، آنها کالیاری را تحت فشار قرار دادند اما موفق نشدند حمله جدی‌ای خلق کنند و بازی بدون موقعیت در جریان بود.

در دقیقه ۸۱ شوت خطرناک کامبیاسو را مدافع حریف دفع کرد.

شش دقیقه بعد یوونتوس موفق شد بازی را مساوی کند. سانتر عالی ییلدیز در مقابل دروازه کالیاری فرود آمد و آلبرتو دوسنا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.


در ادامه تلاش‌های یوونتوس برای تکمیل کامبک ثمری نداشتند و آنها هم مانند اینتر، برابر کالیاری به تساوی ۲-۲ رسیدند. شاگردان آلگری با این تساوی در رده سوم ۶۴ امتیازی شدند.

 

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone