شنبه 26 شهریور 1401
چشم امید پورتو به طارمی برای کورس صدرنشینی

چشم امید پورتو به طارمی برای کورس صدرنشینی

روزنامه پرتغالی آبولا در گزارشی می‌گوید پورتو در بازی فردا استوریل به پیروزی نیاز مبرم دارد و روی مهدی طارمی حساب ویژه‌ای باز کرده است.چشم امید پورتو به طارمی برای کورس صدرنشینی
پورتو که بعد از شکست سنگین 4-0 مقابل کلوب بروژ در لیگ قهرمانان اروپا این روزها با شرایط دشواری روبرو است فردا در لیگ پرتغال به مصاف استوریل می‌رود.

این بازی برای شاگردان کنسیسائو اهمیتی ویژه دارد. علاوه بر فراموش کردن شکست تلخ مقابل بروژ، پورتو به پیروزی در هفته هفتم لیگ پرتغال نیاز دارد چرا که تنها راه برای نزدیک شدن به صدر جدول برای این تیم کسب سه امتیاز این مسابقه است. پورتو در پایان هفته ششم با پانزده امتیاز در رتبه سوم جدول ایستاده است.

روزنامه آبولا در گزارشی می‌گوید پورتو برای پیروزی در بازی فردا به مهدی طارمی چشم امید دوخته است. طارمی بعد از اخراج شدن جنجالی در هفته گذشته مقابل اتلتیکو مادرید که به شکست 2-1 تیمش منجر شد چند روز بعد در بازی مقابل چاوز در لیگ پرتغال به میدان رفت و عملکردی درخشان داشت. او با زدن یک گل و یک پاس گل نقش مهمی در پیروزی 3-0 پورتو بازی کرد و بهترین بازیکن میدان بود.

طارمی سه‌شنبه این هفته دومین بازی تیمش در اروپا مقابل کلوب بروژ را به دلیل محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز در بازی مقابل اتلتیکو از دست داد. پورتو در غیاب او شکستی تحقیرآمیز را تجربه کرد و 4-0 به تیم بلژیکی باخت.

طارمی در دو بازی اخیر پورتو در لیگ پرتغال نمایش‌هایی عالی داشته و در هر دو بازی مقابل ژیل ویسنته و چاوز گلزنی کرده. به همین علت است که کنسیسائو امیدوار است با درخشش دوباره ستاره ایرانی سه امتیاز مهم بازی با استوریل را هم به‌دست آورده و از کورس رقابت برای صدر جدول خارج نشود.

 

 

 

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone