شنبه 7 خرداد 1401
امباپه به نیمار می خندد؛ دیگر رفاقتی وجود ندارد

امباپه به نیمار می خندد؛ دیگر رفاقتی وجود ندارد

در فرانسه ادعا می کنند که بین کیلیان امباپه و نیمار روابط شکراب شده است.
شرایط نیمار در پی اس جی خوب نیست و بلافاصله پس از تمدید قرارداد کیلیان امباپه گفته شد که یکی از شروط تمدید قرارداد او فروش نیمار بوده است. امباپه پس از تمدید قدرت زیادی در پی اس جی پیدا کرده و در بسیاری از موارد فنی از خرید بازیکن گرفته تا انتخاب مربی حق اظهارنظر دارد.

نیمار و امباپه هر دو سال 2017 به پی اس جی پیوستند و سال های گذشته رفاقتی صمیمانه داشتند ولی به نظر می رسد از سال گذشته بین آنها همه چیز تیره و تار شده تا جایی که امباپه دیگر تمایلی ندارد با ستاره برزیلی هم تیمی باشد. نشریه اکیپ با انتشار گزارشی مدعی شد که امباپه در جمع دوستانش، نیمار را مسخره کرده و به او می خندد. از نظر امباپه، نیمار دیگر بازیکنی نیست که بتواند تفاوت ها را در پی اس جی رقم بزند و حاشیه هایش باعث برهم خوردن فضای خوب تیم می شود.

امباپه جدایی نیمار را برای بازگشت آرامش به رختکن حیاتی می داند و از مدیران باشگاه خواسته است تا زمینه برای جدایی او را فراهم کنند. در پاسخ، نیمار دو مصاحبه داشته و تمامی شایعات را رد کرده است. او تاکید دارد که از سوی باشگاه هنوز چیزی در مورد انتقال به باشگاهی دیگر مطرح نشده و هدف او ماندن در پی اس جی است.

 

 

 

 

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone