دوشنبه 28 شهریور 1401
اودینزه 3-1 اینتر

اودینزه که دو هفته پیش توانسته بود آاس رم را 4-1 شکست بدهد، امروز در زمین خود 3-1 اینتر را شکست داد و موقتا به صدر جدول سری آ رفت.
اینتر که هفته قبل توانسته بود تورینو را در سن سیرو با یک گل شکست بدهد و در رتبه هفتم جدول سری آ قرار داشت، امروز میهمان اودینزه بود. تیم شگفتی ساز این فصل سری آ که پس از 6 بازی با کسب 13 امتیاز در رده چهارم قرار داشت و هفته قبل در زمین ساسولو 1-3 پیروز شده بود.

دقیقه پنج بازی اینتر به گل رسید. روی یک ضربه کاشته، نیکولو بارلا به زیبایی توانست توپ را وارد دروازه اودینزه کند.

اودینزه برای زدن گل تساوی جلو کشید و در دقیقه 22 به هدف خود رسید. روی یک ضربه ایستگاهی و ارسال توپ از سمت راست، میلان اشکرینیار، مدافع اینتر، به اشتباه توپ را وارد دروازه نراتزوری کرد تا به این ترتیب حساب کار 1-1 شود. در این صحنه اشتباه سمیر هندانوویچ، دروازه بان اینتر، نیز تاثیر گذار بود. او می توانست از دروازه بیرون بیاید ولی ایستاد و نظاره گر ورود توپ به دروازه شد.

اینتر در دقیقه 31 می توانست گل دوم را بزند اما شوت محکم باستونی را سیلوستری، گلر اودینزه، با واکنشی عالی راهی کرنر کرد. دو دقیقه بعد ضربه سر ادین ژکو با اختلاف راهی اوت شد. در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

در دقیقه 54 بازی، ادین ژکو با دریبل دروازه‌بان اودینزه موفق به گلزنی شد اما کمک داور به درستی گل را آفساید اعلام کرد. ستاره بوسنیایی در لحظه دریافت توپ، در منطقه آفساید قرار داشت.

اودینزه در دقیقه 62 بازی تا آستانه زدن گل دوم هم رفت ولی هندانوویچ شوت از بیرون محوطه جریمه لووریچ را با واکنشی خوب راهی کرنر کرد.

در دقیقه 74 بازی، شوت از بیرون محوطه جریمه جرارد دلوفئو، ستاره اسپانیایی اودینزه، با بدشانسی به تیر عمودی برخورد کرد و به بیرون رفت.

بازی به دقیقه 88 رسیده بود که اودینزه به گل رسید. روی ارسال کرنر دلوفئو، بیجول با ضربه سری تماشایی موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و میزبان در دقیقه 93 گل سوم را هم زد. ارسلان روی سانتر دلوفئو موفق شد با ضربه سر گلزنی کند و کار اینتر به این ترتیب تمام شد.

اودینزه دو هفته پیش 4-1 رم را مغلوب کرده بود و با پیروزی پر گل امروز برابر اینتر موقتا صدرنشین سری آ شد.

 

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone