یکشنبه 3 اسفند 1399
دورتموند چاره ای جز فروش ارلینگ هالند ندارد

دورتموند چاره ای جز فروش ارلینگ هالند ندارد
به نظر می رسد باشگاه دورتموند تابستان امسال کار دشواری برای حفظ ارلینگ هالند ستاره نروژی خود پیش رو داشته باشد.

ارلینگ هالند از ژانویه 2020 که به دورتموند پیوست پیوست، در کانون شایعات قرار داشته است. البته همه اینها نیز باعث نشده تا او دست از درخشش بردارد و بهترین گلزن تیمش در یک سال و نیم گذشته بوده است. هالند اخیرا در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر سویا دبل کرد تا بار دیگر توجهات را به خود جلب کند.

در اسپانیا صحبت از علاقه جدی رئال مادرید است؛ ضمن اینکه به سبب سال ها بازی پدرش در تیم های انگلیسی، لیگ برتری ها نیز مشتاق جذب او هستند.

طبق ادعای دیلی میل، بندی در قرارداد هالند وحود دارد که به او اجازه می دهد تابستان 2022 برای جدایی اقدام کند. بر خلاف شایعات، بند فسخ 75 میلیون یورویی در قرارداد او نیست ولی دورتموند قبول کرده است که تابستان 2022 در صورتی که خود بازیکن بخواهد، با فروشش موافقت کند و حتی بر سر قیمت انتقال نیز سختگیری نکند.

همین بند شاید باعث شود تا دورتموند امسال و در صورت رسیدن پیشنهادی خوب، هالند را واگذار کند و این همان نقطه امیدواری رئال و باشگاه های انگلیسی است. باشگاه آلمانی می داند که تابستان 2021 در واقع آخرین شانس برای کسب مبلغی مناسب از راه فروش هالند است و احتمالا در برابر پیشنهاد مالی خوب مقاومت نخواهد کرد.

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone