دوشنبه 4 اسفند 1399
میلان 0- اینتر 3؛ لوکاکو مچ زلاتان را خواباند

میلان 0- اینتر 3؛ لوکاکو مچ زلاتان را خواباند
اینتر با یک پیروزی قاطع و پر گل موفق شد انتقام دیدار رفت را از میلان بگیرد و اکنون شاگردان کونته با 4 امتیاز اختلاف به صدر جدول رفته اند.

در حساس‌ترین بازی این هفته سری آ میلان در چهارچوب دربی دلامادونینا میزبان اینتر بود که نهایتاً این مسابقه مهم با نتیجه 3-0 به سود نراتزوری خاتمه یافت.

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنجم به گل رسید. ارسال اول روملو لوکاکو به تئو هرناندز برخورد کرد، اما ارسال دوم او در مقابل دروازه با ضربه سر لائوتارو مارتینز همراه شد و نراتزوری به گل اول رسید.

تبلیغات
با این روش‌های سالم به سطح درآمدی بالاتر برسید و پولدارتر شوید

با این روش‌های سالم به سطح درآمدی بالاتر برسید و پولدارتر شوید
با این روش‌های سالم به سطح درآمدی بالاتر برسید و پولدارتر شوید

با این روش‌های سالم به سطح درآمدی بالاتر برسید و پولدارتر شوید

در ادامه و روی حرکت ایوان پریشیچ از سمت چپ بود که روملو لوکاکو می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ستاره بلژیکی موفق به ضربه زدن در مقابل دروازه نشد و این موقعیت خوب از دست رفت،

در دقیقه 32 و روی دفع توپ ضعیف الساندرو باستونی بود که تئو هرناندز در مرکز محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شد، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 37 ایوان پریشیچ از درون محوطه با ضربه ای زمینی جیجی دوناروما را مجبور به واکنش کرد و در ریباند نیز لائوتارو که قادر به حفظ تعادل خود نبود، نتوانست گل دوم را وارد دروازه روسونری کند.

در اوقات اضافی نیمه اول و روی ارسال کریستن اریکسن از روی یک ضربه ایستگاهی بود که اینتر می توانست به گل دوم دست یابد، اما ضربه سر میلان اشکرینیار از بالای دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-1 اینتر به اتمام رسید.

میلان نیمه دوم را فوق العاده آغاز کرد و می توانست در همان ابتدا روی دو فرصت پیاپی توسط زلاتان ابراهیموویچ به گل تساوی دست پیدا کند اما واکنش های استثنایی سمیر هندانوویچ باعث شد قفل دروازه اینتر بسته باقی بماند.

در دقیقه 47 این بار ساندرو تونالی بود که می‌توانست دروازه اینتر را باز کند اما یک مرتبه دیگر هندانوویچ واکنش فوق‌العاده ای از خود نشان داد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.

در دقیقه 57 اینتر توانست به گل دوم دست پیدا کند. همکاری فوق العاده بازیکنان این تیم با پاس ایوان پریشیچ به دهانه دروازه برای لائوتارو مارتینز همراه شد تا این بازیکن گل دوم خود و تیمش را به ثمر رسانده باشد.

در دقیقه 63 میلان تا آستانه به ثمر رساندن گل سوم نیز پیش رفت اما روملو لوکاکو در مصرفی تقریباً تک به تک با دروازه این تیم مقابل جان لوئیجی دوناروما مغلوب شد.

در دقیقه 66 حرکت انفرادی فوق‌العاده روملو لوکاکو به گل سوم اینتر منجر شد. ستاره بلژیکی با سرعت بالا و با یک شوت غیرقابل مهار دروازه میلان را هدف قرار داد و نتیجه را 3-0 کرد.

در ادامه بازی میلان توپ و میدان را در اختیار گرفت و چندین حمله روی دروازه اینتر ترتیب داد اما هیچ کدام از آنها نتیجه نداد تا اینکه مسابقه با همان سه گل به سود اینتر خاتمه پیدا کند و شاگردان آنتونیو کونته فاصله را با روسونری به چهار امتیاز افزایش دهند و گام بلندی برای کسب عنوان قهرمانی برداشته باشند.

گزارش لحظه به لحظه دربی بزرگ دلامادونینا میان اینتر و میلان را در این صفحه دنبال کنید:

19:58- طرح جالب سایت گل از رد شدن لوکاکو از روی میلان. رد لاستیک به جا مانده، الهام گرفته از طرح پیراهن اینتر و اسپانسر این تیم است.

19:55- شادی بازیکنان اینتر در رختکن و شادی هواداران نراتزوری در اطراف استادیوم جوزپه مه آتزا. میلان امشب آبی و مشکی است.

19:50- طرح جالب صفحه 433 از لوکاکو و مارتینز با الهام از انیمیشن «ریک اند مورتی» با عنوان: «روم اند مارتی»

19:40- استوری لائوتارو مارتینز از رختکن اینتر پس از پیروزی بزرگ در دربی میلان. لائوتارو که به دلیل عملکرد برابر یوونتوس زیر انتقادات قرار داشت، با به ثمر رساندن 2 گل به خوبی جواب منتقدینش را داد.

19:37- نمرات بازیکنان در پایان دیدار. سمیر هندانوویچ با 6 سیو و کسب نمره 9.3 از نگاه هواسکور به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

19:35- یک زاویه و دو سرنوشت متفاوت برای ستاره های دو تیم. زلاتان پس از آن درگیری با لوکاکو، برای دومین باز مغلوب ستاره بلژیکی اینتر شد.

19:32- آمار پایانی بازی. برتری اینتر و پیروزی شیرینی برای نراتزوری

19:28- پایان بازی و برتری 3 بر صفر اینتر.
حالا میلان آبی تر از همیشه است. تیم کونته، پیش به سوی قهرمانی

19:22- واکنش یکی از صفحات رسمی باشگاه اورتون به درخشش لوکاکو در دربی دلامادونینا. آنها در خبری جزئیات انتقال او به اورتون در سالهای پیش را ذکر کرده اند.

19:18- شادی منحصر بفرد لوکاکو و لائوتارو که پس از هر بار گلزنی، به سوی یکدیگر تیراندازی می کنند. این شادی، پس از دستگاه PS5 که روملو به عنوان کادو به مارتینز داد و رقابت این دو در بازی Call Of Duty وجود دارد، شکل گرفته است.

19:13- روملو لوکاکو به اولین بازیکن تاریخ تبدیل می شود که در 5 دربی پشت سر هم شهر میلان گلزنی می کند. او همچنین پس از بنیتو لورنزی (سال 1950) به دومین بازیکنی تبدیل می شود که در 4 دربی متوالی در رقابت های سری آ در شهرآورد میلان گلزنی می کند. لوکاکو پس از 71 سال با این رکورد برابری کرد.

19:04- کارتون Footytoonz از تقابل امروز لوکاکو و زلاتان. تا دقیقه 72 مهاجم بلژیکی اینتر یک گل زده و یک پاس گل داده و اینتر با نتیجه 3 بر صفر دربی دلامادونینا را برده است. امروز، روز بزرگی برای لوکاکو بود. زلاتان در مقابل او حرفی برای گفتن نداشت.

19:00- حرکت انفرادی و زیبای لوکاکو، ضربه بغل پا و استثنایی او از زاویه ای که تنها اندازه یک توپ جا داشت، گل سوم را برای اینتر به ارمغان آورد. لوکاکو مچ زلاتان را خواباند!

18:56- چهره مغموم ابراهیموویچ پس از گل دوم لائوتارو. او بازنده بزرگ دیدار امروز بود.

18:52- حرکت فوق العاده ای که اشرف حکیمی از راست آغاز کرد، پاس اریکسن به پریشیچ و ارسال هافبک کروات به دهانه دروازه موقعیت فوق العاده ای را برای لائوتارو مارتینز خلق کرد و او گل دوم خودش و اینتر را به ثمر رساند.

18:47- واکنش کاربران در فضای مجازی به 3 سیو فوق العاده هندانوویچ

18:44- سمیر هندانوویچ در کمتر از 60 ثانیه 3 سیو بسیار فوق العاده داشت. او دو بار زلاتان و یکبار نیز ساندرو تونالی را ناکام گذاشت. اینتر در این دقایق به شدت زیر فشار قرار دارد.

18:40- نیمه دوم آغاز شده است. در ابتدای بازی بازیکنان دو تیم به یاد بلوجی یک دقیقه سکوت کردند.

18:37- دوناروما با حضور در دیدار مقابل اینتر، به جوانترین بازیکنی تبدیل می شود که 200 مسابقه را در رقابت های سری آ انجام داده است. او با سن 21 سال و 361 روز به این رکورد رسید.

18:30- بازی در نیمه نخست بیشتر در اختیار میلان بود ولی این اینتر بود موقعیت های گلزنی بسیاری خلق کرد. میلان خوش شانس بود که تنها با یک گل اختلاف به رختکن رفت.

18:22- نیمه نخست با تک گل لائوتارو مارتینز به سود اینتر به پایان رسید.

18:22- نیمه نخست با تک گل لائوتارو مارتینز به سود اینتر به پایان رسید.

18:15- جدی ترین موقعیت میلان در نیمه نخست که ضربه تئو هرناندز با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت. هندانوویچ همچون روزهای اخیر باز هم درون دروازه اینتر چالش مانکن را اجرا کرد.

18:07- اشرف حکیمی به دلیل این خطا بر روی تئو هرناندز کارت زرد دریافت کرد. او بازی هفته بعد با جنوا را از دست داد.

18:00- صفحه Calciopédia در توئیتر خود گل امروز لائوتارو مارتینز را با گل مارک هاتلی مهاجم سالهای دور میلان به اینتر در سال 1984 مقایسه کرده است.

17:57- موقعیتی که برای میلان پیش آمد و زلاتان ترجیح داد با ضربه پشت پا دروازه اینتر را باز کند ولی هندانوویچ مغلوب او نشد.

17:48- لائوتارو مارتینز از زمان حضور در اینتر، برای دومین بار موفق شد در دربی دلامادونینا گلزنی کند. لوکاکو سازنده این گل زیبا بود.

17:41- زوج لولا (لوکاکو و لائوتارو) خیلی زود زهرش را ریخت. سانتر لوکاکو و ضربه سر مارتینز، گل نخست را در دقیقه 5 برای اینتر به ارمغان آورد.

17:39- نگاه های جالب توجه لوکاکو و زلاتان در شروع بازی. همه چیز مهیای یک نبرد حساس

17:35- بازی با یک دقیقه سکوت بخاطر درگذشت مائورو بلوجی پیشکسوت اینتر شروع شد.

17:33- مقایسه آمار لوکاکو و زلاتان در این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا. جدال این دو بازیکن پس از درگیری در دیدار مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا دیدنی خواهد بود.

17:28- زلاتان ابراهیموویچ برای این جدال حساس از آمادگی بالایی برخوردار است. پیولی در دیدار مقابل ستاره سرخ بلگراد به او استراحت داده بود.

17:27- اشرف حکیمی لحظاتی پیش در گفنگو با اینتر تی وی گفت: بازی سختی مقابل تیم قوی داریم ولی بخاطر هوادارانمان و موقعیتمان در جدول، ۳ امتیاز را میخواهیم. هوادارانمان را بیرون از ورزشگاه دیدیم، آنها لایق هرچیزی هستند و برای خوشحال کردنشان هرکاری میکنیم.او در مورد دوئل با تئو هرناندز گفت: برایش آماده‌ام

17:25- با توجه به اجتماع هزاران نفر از هواداران دو تیم در اطراف استادیوم جوزپه مه آتزا، نیروهای امنیتی در اطراف ورزشگاه مستقر شده اند.

17:10- عکسی تاریخی از دربی دو تیم در سال 2007 و تونل افتخار بازیکنان اینتر پس از قهرمانی میلان در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول. این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود اینتر به پایان رسید. ابتدا پیرلو میلان را پیش انداخت و در ادامه خولیو کروز و استفان کامبیاسو گل های اینتر را به ثمر رساندند.

17:00- فقط 30 دقیقه دیگر تا شروع نبرد اینتر و میلان

16:30- ترکیب یازده نفره روسونری برای دیدار مقابل اینتر.

16:25- ترکیب رسمی اینتر برای دیدار امروز مقابل میلان با حضور فیکس اریکسن.

16:23- نماهایی زیبا از استادیوم جوزپه مه آتزا که آماده برگزاری دیدار دو تیم است.

16:15- اینتر و میلان برای اولین بار پس از آوریل 2011 در شرایطی به مصاف هم می روند که دو تیم بالاترین جایگاه های جدول سری آ را در اختیار دارند. در آن دربی روسونری با نتیجه 3 بر صفر پیروز و آخر فصل موفق شد قهرمانی سری آ را به دست آورد.

16:10- یکی از معروفترین تصاویر دربی دلامادونینا، همین عکس روی کاستا ستاره پرتغالی میلان درکنار مارکو ماتراتزی مدافع اینتر است که بازی به دلیل آتش بازی تماشاگران متوقف شده بود‌. زمانی که ترکیب دو تیم مملو بود از ستارگان بزرگ دنیای فوتبال.

16:08- صفحه توئیتر و اینستاگرام Goal با انتشار این تصویر، ترکیب دو تیم رویایی اینتر و میلان در زمان ژوزه مورینیو و کارلو آنجلوتی را با هم مقایسه کرده و از مخاطبان خود پرسیده است کدام ترکیب قدرتمندتر بوده است؟

16:03- طرح جالب «ایتالیا فوتبال تی وی» از جدال امروز لوکاکو و زلاتان.

16:00- هزاران نفر از هواداران دو تیم در خارج از استادیوم جوزپه مه آتزا، به تشویق تیم خود مشغول شده اند.

15:55- ترکیب منتخب بازیکنان فعلی میلان و اینتر از نگاه هواسکورد با حضور 8 بازیکن از میلان

15:50- زلاتان با 8 بار گلزنی مقابل اینتر، بیش از هر تیمی دیگری در سری آ به این تیم گل زده است.

15:45- پیولی و کونته تاکنون 10 بار مقابل هم قرار گرفته اند که کونته 6 بار موفق شده است سرمربی میلان را شکست دهد و پیولی نیز تنها یکبار و در دیدار رفت امسال سری آ موفق به شکست کونته شد. 3 تقابل این دو نیز با نتیجه مساوی به پایان رسید.

15:40- روزنامه گاتزتا دلو اسپورت صفحه نخست خود را کاملا به دربی دلامادونینا اختصاص داده و نوشته است:
دربی عشق
جدال اینتر و میلان، به ارزش اسکودتو

15:28- دنیله دووری دیدار بزرگ اینتر و میلان را قضاوت می کند. دیداری که شاید در پایان فصل تکلیف قهرمان سری آ را مشخص کند.

15:25- جابجایی های مستقیم و بازیکنان مشترک میان دو تیم اینتر و میلان به حدی زیاد است که می توان ترکیب چند تیم منتخب را تشکیل داد. اما این تنها گوشه ای از بازیکنان مهم و مشترک دو تیم است.

15:10- روز گذشته مائورو بلوجی پیشکسوت سابق اینتر پس از ماه ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری، درگذشت. بازی امروز با یک دقیقه سکوت بخاطر درگذشت او آغاز می شود. بازیکنان دو تیم نیز بازوبند مشکی بر دست خواهند بست.

15:05- این اسامی بازیکنان دعوت شده توسط پیولی سرمربی میلان است. آنها امروز بن ناصر و ماژوکیچ را در اختیار ندارند.

15:02- این شهرآورد به افتخار تندیس مادونینا، مجسمهه زرین و نمادین مریم مقدس در بالای کلیسای جامع میلان، که یکی از نمادهای شهر میلان می‌باشد، «شهرآورد دلا مادونینا» نام‌گذاری شده‌است.

15:00- این دو تیم اولین بار در تاریخ ۱۸ اکتبر ۱۹۰۸ در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در آن بازی تیم آ.ث. میلان با نتیجهه دو بر یک تیم اینتر میلان را شکست داد. اولین دیدار رسمی این دو تیم در تاریخ ۱۰ ژانویه ۱۹۰۹ برگزار شد که با برتری سه بر دو تیم آ.ث. میلان همراه بود.

14:58- پیش از سال 1929 و آغاز رسمی سری آ نیز دو تیم در رقابت های قهرمانی لیگ ایتالیا 22 بار به مصاف هم رفته اند که میلان 11 و اینتر 8 پیروزی به دست آورده اند. دو تیم جمعا 227 بازی رسمی در تمام تورنمنت ها مقابل هم انجام داده اند که اینتر 83 و میلان 77 بار پیروز شده اند

14:55- اینتر و میلان تاکنون ۱۷۴ بار در رقابت های لیگ مقابل هم قرار گرفته اند که حاصل کار ۶۶ برد برای اینتر، ۵۵ مساوی و ۵۲ برد برای میلان بوده است.

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone