ﺳﻪشنبه 17 فروردین 1400
گل گهر 3 – ماشین سازی 1

گل گهر 3 – ماشین سازی 1
گل گهر در حالیکه روی یک ضد حمله غافلگیر شد و گل نخست را دریافت کرد، بازگشت خوبی به بازی داشت.

در ادامه رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر، گل گهر در استادیوم شهید قاسم سلیمانی میزبان ماشین سازی بود. با توجه به جایگاه ماشین سازی و انواع حاشیه های ریز و درشت این باشگاه تبریزی، انتظار می رفت که شاگردان قلعه نویی کار راحتی را در زمین خودی داشته باشند.

با این وجود، این تبریزی ها بودند که به گل نخست رسیدند. حرکت خوب محمد ابراهیمی و ضربه این بازیکن، برخلاف جریان بازی گل نخست را برای ماشین سازی به ثمر رساند تا شاگردان قلعه نویی غافلگیر شوند. اما تلاش سیرجانی ها برای گل تساوی خیلی زود نتیجه داد و شاکری با یک چرخش زیبا و شوتی فنی، در سومین دقیقه از وقت های تلف شده کار را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم شاکری روز فوق العاده اش را تکمیل کرد. او یک بار از پاس زیبای علی اصغر عاشوری نهایت استفاده را برد و با یک شوت محکم دروازه ماشین سازی را باز کرد و بار سوم نیز از اشتباه گلر تبریزی ها نهایت بهره را برد و گل سوم را به ثمر رساند تا گل گهر بازگشت خوبی به این دیدار داشته باشد و با کسب سه امتیاز این بازی، تا رده هفتم صعود کند.

بازی از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر؛ دوشنبه: 16/01/1400 ؛ ساعت: 16:00

استادیوم: قاسم سلیمانی/ بدون تماشاگر
داور: موعود بنیادی فر / کمک‌ها: حسن انتظاری – بهمن عبداللهی؛ داور چهارم: یاسر همرنگ / ناظر داوری: سعید بطحایی.

ترکیب گل گهر:

علیرضا حقیقی
بهنام برزای
سیدعلیرضا ابراهیمی
میلاد زکی پور
علی اصغر عاشوری (80- گادوین منشا)
سعید صادقی (87- محمد آقاجانپور)
مرتضی تبریزی
یونس شاکری
آرمین سهرابیان
علیرضا علیزاده
احمدرضا زنده روح
سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب ماشین سازی تبریز:

محمدامین رضایی
مهدی رستمی
سیروس صادقیان
علی نجفی
حبیب گردانی
سینا عبداللهی (69- اتابک زارعی)
بهمن سالاری (83- رضا آذری)
منصور باقری
سعید حسین پور (62- محمدامین اسدی)
سیدمحمد حسینی
محمد ابراهیمی
سرمربی: کاظم محمودی

کارت زرد:

محمد ابراهیمی (69) از ماشین سازی

شرح گل:

گل گهر صفر – ماشین سازی یک: (دقیقه 42: محمد ابراهیمی): ضد حمله خوب بازیکنان ماشین سازی باعث غافلگیری بازیکنان گل گهر شد. پاس خوب منصور باقری به محمد ابراهیمی رسید که شوت این بازیکن به پای سیدعلیرضا ابراهیمی کاپیتان گل گهر برخورد کرد و تغییر مسیر داد که توپ از بالای سر علیرضا حقیقی وارد دروازه شد.

گل گهر یک – ماشین سازی یک (دقیقه 45+3: یونس شاکری): پاس خوب احمد زنده روح به شاکری رسید و مهاجم با تجربه گل گهر با یک چرخش زیبا و بدون نگاه انداختن به دروازه حریف، با یک ضربه زیبا به گوشه دروازه، گل تساوی را برای گل گهر به ثمر رساند.

گل گهر 2 – ماشین سازی یک (دقیقه 53: یونس شاکری): حرکت بسیار خوب و تیمی بازیکنان گل گهر و راه انداختن علی اصغر عاشوری از سمت راست، باعث شد این بازیکن وارد محوطه جریمه شود و پاس رو به بیرون و زیبای عاشوری به شاکری رسید و شوت این بازیکن پس از برخورد به سینه مدافع ماشین سازی وارد دروازه شد.

گل گهر 3 – ماشین سازی یک (دقیقه 64: یونس شاکری): ارسال کرنر بازیکنان گل گهر به روی دروازه را محمدامین رضایی سنگربان ماشین سازی در اختیار گرفت ولی توپ از دستان او خارج شد و یونس شاکری که در مقابل دروازه ایستاده بود، از اشتباه بزرگ گلر تبریزی ها نهایت استفاده را برد و به راحتی دروازه را باز کرد تا بازی سه بر یک شود.

لحظات حساس:

دقیقه 15: ارسال از سمت راست به روی دروازه ماشین سازی با ضربه سر یونس شاکری همراه شد که این توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 18: ارسال زنده روح به پای غیرتخصصی را محمدامین رضایی سنگربان ماشین سازی گرفت ولی توپ از دست او رها شد که مدافعین ماشین سازی با دور کردن توپ مانع از باز شدن دروازه تیمشان شدند.

دقیقه 23: یک ارسال از سمت چپ خط حمله ماشین سازی به روی دروازه حریف، باعث شد تا توپ نصیب مهدی رستمی شده و شوت این بازیکن پس از برخورد به یار هم تیمی سیدمحمد حسینی به شکل خطرناکی از کنار دروازه گل گهر به بیرون رفت.

دقیقه 32: موقعیت خوب برای گل گهر شکل گرفت که ضربه علی اصغر عاشوری با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 41: پاس خوب زکی پور در گوشه محوطه جریمه به علی اصغر عاشوری رسید که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 58: شوت فنی و فوق العاده زیبای احمدرضا زنده روح از پشت محوطه جریمه را محمدامین رضایی سنگربان ماشین سازی به زیبایی از کنج دروازه تیمش بیرون کشید و در یک رفت و برگشت، توپ مجددا به بازیکنان گل گهر رسید که شوت عاشوری در درون محوطه جریمه را باز هم رضایی مهار کرد تا این دروازه بان در چند ثانیه دو سیو بسیار خوب داشته باشد.

دقیقه 67: حرکت در عرض میلاد زکی پور از سمت چپ و ضربه فنی این بازیکن با اختلاف خیلی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 70: شلیک پر قدرت و دیدنی علیرضا علیزاده به شکلی کاملا خطرناک از بالای دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.

 

 

 

 

دسته بندی : فوتبال

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
local_phone